Pierwsza lekcja za darmo · 40 minut 1:1

Korepetycje Łódź · online 1:1 · matematyka, biologia, chemia, fizyka, polski, angielskiKorepetycje online dla uczniów z Łodzi

W Łodzi różnica między najlepszymi liceami a średnią miasta jest ogromna. I LO im. Kopernika napisało biologię rozszerzoną średnio na 80,8% i chemię na 80,2%, a średnia Łodzi z biologii to 43,4%, czternasta z 16 największych miast. Uczymy online, z planem z arkuszy CKE.

albo zadzwoń22 307 19 26
89%średni wynik z matury
1432maturzystów
81 487lekcji 1:1
4,5/5Trustpilot
Matura 2026 Łódź i Polska

Szkoły z Łodzi na tle kraju

Biologiamatura rozszerzona, 1345 os.+2,6
Łódź43,4%
Polska40,7%
Chemiamatura rozszerzona, 774 os.+3,0
Łódź43,7%
Polska40,8%
Matematykamatura rozszerzona, 2040 os.+5,3
Łódź42,4%
Polska37,1%
Średni wynik procentowy, termin główny 2026. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.

Matura 2026 w Łodzi: wyniki miasta na tle Polski

Maturę z polskiego na poziomie podstawowym pisało w łódzkich szkołach 6663 osoby. W tabeli jest średni wynik szkół z Łodzi w każdym przedmiocie, średnia Polski i wynik miasta z 2025 roku.

Średni wynik procentowy matury 2026 (termin główny), szkoły z Łodzi i cała Polska. Różnica w punktach procentowych. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.
PrzedmiotŁódź 2026Polska 2026RóżnicaŁódź 2025Zdających
Polski, poziom podstawowy61,6%58,9%+2,859,9%6663
Matematyka, poziom podstawowy61,1%59,0%+2,064,7%6666
Angielski, poziom podstawowy82,5%78,4%+4,283,6%6522
Matematyka, poziom rozszerzony42,4%37,1%+5,339,4%2040
Angielski, poziom rozszerzony71,0%69,2%+1,868,2%5074
Polski, poziom rozszerzony50,4%43,9%+6,547,5%1265
Biologia, poziom rozszerzony43,4%40,7%+2,650,6%1345
Chemia, poziom rozszerzony43,7%40,8%+3,048,0%774
Fizyka, poziom rozszerzony45,8%41,8%+4,065,0%465
Geografia, poziom rozszerzony45,0%40,6%+4,445,3%1722
Historia, poziom rozszerzony50,9%47,2%+3,749,0%480
Informatyka, poziom rozszerzony41,5%39,7%+1,843,9%173
WOS, poziom rozszerzony37,1%44,0%−6,8–305
Niemiecki, poziom rozszerzony62,5%61,2%+1,271,4%61

Co z tego wynika dla ucznia z Łodzi? Najbardziej zmieniła się fizyka rozszerzona: z 65,0% w 2025 roku do 45,8%. Biologia jest czternasta z 16 miast (43,4%), a WOS wypadł jako jedyny poniżej średniej Polski (37,1% wobec 44,0%) i jest ostatni z szesnastu. Na plus wyróżnia się polski rozszerzony: 50,4%, szóste miejsce.

Ranking liceów w Łodzi: matura 2026

Wybierz przedmiot, a zobaczysz łódzkie szkoły z najwyższym średnim wynikiem (co najmniej 20 zdających). I LO im. Kopernika prowadzi w matematyce rozszerzonej, biologii (80,8%), chemii (80,2%), angielskim i polskim rozszerzonym. W fizyce pierwsze jest III LO im. Kościuszki (78,7%, 26 osób), a w matematyce podstawowej Publiczne LO Politechniki Łódzkiej.

  1. 1I LO im. Mikołaja Kopernika71,8%94 os.
  2. 2Publiczne LO Politechniki Łódzkiej imienia prof. Jana Krysińskiego70,0%115 os.
  3. 3III LO im. Tadeusza Kościuszki65,3%77 os.
  4. 4Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata64,4%47 os.
  5. 5XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego61,1%112 os.
  6. 6XXVI LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego57,3%126 os.
  7. 7Salezjańskie LO im. Księdza Bosko57,1%50 os.
  8. 8XXI LO im. Bolesława Prusa55,4%92 os.
  9. 9Technikum nr 10 w Zespole Szkół Elektroniczno-Informatycznych im. Jana Szczepanika54,8%59 os.
  10. 10XXV LO im. Stefana Żeromskiego50,9%77 os.
  11. śr.Średnia miasta42,4%2040 os.

Matura z matematyki rozszerzonej 2026: szkoły z Łodzi, w których pisało co najmniej 20 osób, według średniego wyniku procentowego.

Egzamin ósmoklasisty 2026 w Łodzi

Ósmoklasiści z Łodzi napisali polski średnio na 64,8%, praktycznie tyle samo co cała Polska, i to dopiero piętnasty wynik z 16 miast. Matematyka (58,3%) i angielski (76,3%) są powyżej średniej kraju, ale też w dole stawki. Przy rekrutacji do liceum wynik z polskiego i matematyki liczy się razy 0,35, a z języka obcego razy 0,3. W zakładkach są szkoły podstawowe z najwyższymi wynikami.

Wynik miasta i Polski

Matematykaegzamin ósmoklasisty, 5248 os.+3,5
Łódź58,3%
Polska54,8%
Polskiegzamin ósmoklasisty, 5245 os.−0,0
Łódź64,8%
Polska64,8%
Angielskiegzamin ósmoklasisty, 5733 os.+3,7
Łódź76,3%
Polska72,6%
  1. 1Społeczna SP nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego STO89,3%28 os.
  2. 2Społeczna SP im. Księcia J. Poniatowskiego TO Edukacja87,5%37 os.
  3. 3SP ZNP85,3%36 os.
  4. 4SP Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego85,0%28 os.
  5. 5Salezjańska SP im. Księdza Bosko83,4%82 os.
  6. 6SP nr 139 im. Wojska Polskiego76,7%45 os.
  7. 7SP nr 44 im. prof. Jana Molla76,5%72 os.
  8. 8SP nr 34 im. Wisławy Szymborskiej75,0%93 os.
  9. 9Międzynarodowa SP Edukacji Innowacyjnej73,8%29 os.
  10. 10SP nr 172 im. prof. Stefana Banacha73,8%61 os.
  11. śr.Średnia miasta58,3%5248 os.

Egzamin ósmoklasisty 2026 (matematyka): szkoły podstawowe z Łodzi, w których pisało co najmniej 25 osób.

Jak wyglądają korepetycje online dla ucznia z Łodzi

Lekcja trwa 40, 80 albo 120 minut na naszej tablicy online, na zadaniach z prawdziwych arkuszy CKE. Uczeń z Bałut, Widzewa czy Retkini ma lekcję w domu, bez dojazdu.

Przy biologii zaczynamy od fizjologii człowieka i zwierząt (13,1 z 60 punktów na maturze), a przy chemii od kinetyki i równowagi (6,3 z 60). Kolejność działów bierzemy z naszych analiz arkuszy CKE, więc uczeń najpierw uczy się tego, co daje najwięcej punktów.

Pierwsza lekcja trwa 40 minut i jest za darmo. Korepetytor sprawdza, gdzie uczeń traci punkty, a koordynator ustala stały termin. Między lekcjami uczeń ćwiczy w darmowej aplikacji.

Trustpilot, stan na 27.10.2026

Co piszą rodzice i uczniowie

Na Trustpilot mamy 16 opinii, 15 z nich na pięć gwiazdek. Poniżej sześć, każdą przeczytasz w całości pod linkiem.

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę. I, co najważniejsze, chce ją zrozumieć. Egzamin zaliczeniowy zdany, i to dobrze. Pani Zosia - najlepszy nauczyciel. […] Po każdych zajęciach feedback dla rodzica, zadania domowe. […] Dodatkowym atutem jest spotkanie online z rodzicem i dzieckiem po lekcji próbnej- rozmowa na temat wiedzy i potrzeb ucznia i dostosowanie planu nauki na czas trwania korepetycji.

Idealne tempo, świetne omawianie, polecam!

Korepetycje z rozszerzonej biologii miałam dopiero dwa razy a już jestem zadowolona i pewna że będzie mi się świetnie pracowało. Materiał jest omawiany przez Panią Gabrielę dynamicznie i konkretnie, jednak nie brakuje czasu na pytania czy przedstawienia danej rzeczy jeszcze raz na spokojnie. […] Po zajęciach również udostępniane są notatki oraz zadania z materiału z lekcji co uważam za bardzo dobrą powtórkę. Polecam!!!

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem. Elastyczne podejście do zajęć. Syn chętnie korzysta z lekcji. Pan Artur potrafi szybko dotrzeć do sedna problemu i przełożyć to na logikę nastolatka.

KSKatarzyna Szymala23 października 2026Trustpilot

Matura 2027

Syn przygotowuje się już od połowy 3 klasy. Zajęcia są prowadzone w sposób jasny i dostosowany do wymagań matury. Dzięki wiedzy i cierpliwości pani Wiktorii nawet trudne zagadnienia stają się zrozumiałe, […] a arkusze maturalne wydają się łatwiejsze.

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Duży plus za indywidualne podejście i świetną organizację. Zajęcia są dostosowane do mojego poziomu pomagają mi lepiej zrozumieć materiał i WIDZĘ POSTĘPY!! Gorąco polecam 🤩🤩

Syn zaczął korepetycje od sierpnia

Syn zaczął korepetycje od sierpnia. Firma bardzo dobrze zorganizowane. Jasne zasady współpracy. Korepetycje odbywają się zgodnie z planem. Praca korepetytorów profesjonalna. Syn bardzo zadowolony z korepetycji z chemii z Julią oraz z biologi z Anną.

Pytania o korepetycje w Łodzi

Ile kosztują korepetycje w Łodzi?
Tyle samo co w innych miastach, bo lekcje są online. Lekcja kosztuje od 79 zł do nieco ponad 120 zł, zależnie od poziomu, czyli podstawówki, liceum albo matury rozszerzonej, i od liczby zajęć. Dokładną kwotę podaje koordynator po bezpłatnej lekcji próbnej.
Które licea w Łodzi mają najlepsze wyniki z matury?
I LO im. Kopernika ma najwyższą średnią w pięciu przedmiotach z naszego rankingu, na przykład 80,8% z biologii i 80,2% z chemii. W fizyce prowadzi III LO im. Kościuszki (78,7%), a w matematyce podstawowej Publiczne LO Politechniki Łódzkiej (93,3%, 123 osoby).
Jak Łódź wypadła na maturze 2026?
Powyżej średniej Polski we wszystkich przedmiotach z tabeli poza WOS (37,1% wobec 44,0%). Najlepiej na tle kraju wypadły polski rozszerzony (50,4% wobec 43,9%) i matematyka rozszerzona (42,4% wobec 37,1%).
Czy korepetycje online pomogą w fizyce?
Tak. Na maturze z fizyki punkty dają kolejne kroki obliczenia: prawo, przekształcenie wzoru, wynik z jednostką. Na tablicy online korepetytor widzi każdy zapis i od razu pokazuje, którego kroku brakuje. W Łodzi fizykę rozszerzoną pisało w 2026 roku 465 osób, średnio na 45,8%.
Kiedy jest matura 2027 i egzamin ósmoklasisty 2027?
Matura 2027 zaczyna się 4 maja polskim, 5 maja jest matematyka, 6 maja języki obce, a przedmioty rozszerzone trwają do 21 maja. Egzamin ósmoklasisty odbędzie się 10, 11 i 12 maja 2027. W Łodzi obowiązują te same terminy co w całej Polsce.
Skąd są dane o wynikach szkół w Łodzi?
Z Mapy Wyników Egzaminów, którą prowadzi Centrum Informatyczne Edukacji. To oficjalne wyniki CKE z terminu głównego 2026: liczba zdających i średni wynik procentowy każdej szkoły. Średnią Polski liczymy z tych samych danych, ważąc województwa liczbą zdających.

Aktualizacja: 28 października 2026Źródła: Mapa Wyników Egzaminów (Centrum Informatyczne Edukacji, dane CKE)Matura 2027: terminyProfTutoring to marka Professional Tutoring sp. z o.o.

Na pierwszej lekcji sprawdzimy, gdzie dziecko traci punkty

40 minut z korepetytorem na zadaniach z arkuszy CKE, bez płatności. Po lekcji umawiamy krótką rozmowę z rodzicem: mówimy, co wyszło, i proponujemy plan. Jeśli nie pasuje, po prostu nie kontynuujesz. Zero ryzyka, zero zobowiązań!