Pierwsza lekcja za darmo · 40 minut 1:1

Korepetycje Rzeszów · online 1:1 · chemia, biologia, matematyka, angielski, fizyka, polskiKorepetycje online dla uczniów z Rzeszowa

Rzeszów napisał chemię rozszerzoną najlepiej z 16 największych miast: 50,9%, przy 40,8% w całej Polsce. Angielski wypadł za to piętnasty z szesnastu, i podstawowy, i rozszerzony. Na lekcjach online, bez dojazdu ze Słociny czy Baranówki, układamy plan pod konkretne luki, z zadaniami z arkuszy CKE.

albo zadzwoń22 307 19 26
89%średni wynik z matury
1432maturzystów
81 487lekcji 1:1
4,5/5Trustpilot
Matura 2026 Rzeszów i Polska

Szkoły z Rzeszowa na tle kraju

Chemiamatura rozszerzona, 503 os.+10,1
Rzeszów50,9%
Polska40,8%
Biologiamatura rozszerzona, 873 os.+6,8
Rzeszów47,6%
Polska40,7%
Angielskimatura rozszerzona, 2901 os.+0,7
Rzeszów69,9%
Polska69,2%
Średni wynik procentowy, termin główny 2026. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.

Matura 2026 w Rzeszowie: wyniki miasta na tle Polski

Maturę z polskiego na poziomie podstawowym pisało w rzeszowskich szkołach 3824 osoby. Tabela pokazuje średni wynik miasta w każdym przedmiocie, średnią Polski i wynik Rzeszowa z 2025 roku.

Średni wynik procentowy matury 2026 (termin główny), szkoły z Rzeszowa i cała Polska. Różnica w punktach procentowych. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.
PrzedmiotRzeszów 2026Polska 2026RóżnicaRzeszów 2025Zdających
Polski, poziom podstawowy60,1%58,9%+1,261,1%3824
Matematyka, poziom podstawowy65,4%59,0%+6,468,0%3825
Angielski, poziom podstawowy80,9%78,4%+2,582,0%3805
Matematyka, poziom rozszerzony38,4%37,1%+1,333,7%1290
Angielski, poziom rozszerzony69,9%69,2%+0,766,6%2901
Polski, poziom rozszerzony51,0%43,9%+7,254,9%699
Biologia, poziom rozszerzony47,6%40,7%+6,852,9%873
Chemia, poziom rozszerzony50,9%40,8%+10,150,2%503
Fizyka, poziom rozszerzony40,4%41,8%−1,454,2%307
Geografia, poziom rozszerzony43,3%40,6%+2,741,0%917
Historia, poziom rozszerzony51,5%47,2%+4,252,3%180
Informatyka, poziom rozszerzony39,5%39,7%−0,143,6%181
WOS, poziom rozszerzony54,9%44,0%+10,9–154

Co z tego wynika dla ucznia z Rzeszowa? Rzeszów jest mocny w przedmiotach na medycynę: chemia pierwsza z 16 miast, biologia czwarta (47,6%). Najsłabiej wypadł angielski: rozszerzony tylko 0,7 punktu procentowego powyżej średniej Polski (69,9% wobec 69,2%). Fizyka spadła z 54,2% w 2025 roku do 40,4% i jest poniżej średniej kraju.

Ranking liceów w Rzeszowie: matura 2026

Kliknij przedmiot, żeby zobaczyć rzeszowskie szkoły z najwyższym średnim wynikiem (co najmniej 20 zdających). II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli prowadzi w sześciu z siedmiu przedmiotów: w biologii ma 71,5%, w chemii 71,7%, w matematyce rozszerzonej 63,1% przy 131 zdających. W polskim rozszerzonym pierwsze jest I LO im. ks. Stanisława Konarskiego (75,3%).

  1. 1II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli63,1%131 os.
  2. 2Publiczne LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek58,1%63 os.
  3. 3Publiczne Akademickie LO z oddziałami dwujęzycznymi57,4%39 os.
  4. 4I LO im. ks. Stanisława Konarskiego57,2%76 os.
  5. 5IV LO im. Mikołaja Kopernika52,1%189 os.
  6. 6IX LO z oddziałami dwujęzycznymi48,6%66 os.
  7. 7VI LO33,0%127 os.
  8. 8III LO31,9%108 os.
  9. 9Technikum nr 629,2%123 os.
  10. 10Technikum nr 718,0%54 os.
  11. śr.Średnia miasta38,4%1290 os.

Matura z matematyki rozszerzonej 2026: szkoły z Rzeszowa, w których pisało co najmniej 20 osób, według średniego wyniku procentowego.

Egzamin ósmoklasisty 2026 w Rzeszowie

Ósmoklasiści z Rzeszowa są w czołówce 16 miast: matematyka 65,6% (czwarte miejsce), polski 72,4% (czwarte) i angielski 82,5% (trzecie). Średnia Polski z matematyki to 54,8%. Przy rekrutacji do liceum wynik z polskiego i matematyki liczy się razy 0,35, a z języka obcego razy 0,3. W zakładkach są szkoły podstawowe z najwyższymi wynikami.

Wynik miasta i Polski

Matematykaegzamin ósmoklasisty, 2073 os.+10,9
Rzeszów65,6%
Polska54,8%
Polskiegzamin ósmoklasisty, 2074 os.+7,6
Rzeszów72,4%
Polska64,8%
Angielskiegzamin ósmoklasisty, 2189 os.+9,9
Rzeszów82,5%
Polska72,6%
  1. 1Publiczna SP im. Pauli Montal Sióstr Pijarek81,6%52 os.
  2. 2Publiczna SP Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza79,8%40 os.
  3. 3SP nr 18 z oddziałami dwujęzycznymi75,0%126 os.
  4. 4Publiczna SP im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek74,4%35 os.
  5. 5SP nr 2674,0%28 os.
  6. 6SP nr 21 z oddziałami dwujęzycznymi im. Armii Krajowej73,4%100 os.
  7. 7SP nr 29 im. Tadeusza Kościuszki72,3%54 os.
  8. 8SP nr 5 im. Bohaterów 27 Pułku Piechoty70,4%110 os.
  9. 9SP nr 13 im. św. Jana Kantego69,7%34 os.
  10. 10SP nr 1569,4%75 os.
  11. śr.Średnia miasta65,6%2073 os.

Egzamin ósmoklasisty 2026 (matematyka): szkoły podstawowe z Rzeszowa, w których pisało co najmniej 25 osób.

Jak wyglądają korepetycje online dla ucznia z Rzeszowa

Lekcja trwa 40, 80 albo 120 minut na naszej tablicy online, na zadaniach z prawdziwych arkuszy CKE. Uczeń z Nowego Miasta, Drabinianki czy Staroniwy ma lekcję w domu.

Przy angielskim rozszerzonym zaczynamy od wypowiedzi pisemnej, bo daje najwięcej punktów na egzaminie: 13 z 60. Uczeń pisze rozprawkę, artykuł albo list, a korepetytor poprawia na tablicy zdanie po zdaniu i pokazuje, za co klucz odejmuje punkty.

Pierwsza lekcja trwa 40 minut i jest za darmo: korepetytor sprawdza, gdzie uczeń traci punkty, a koordynator ustala stały termin. Między lekcjami uczeń ćwiczy w darmowej aplikacji.

Trustpilot, stan na 27.10.2026

Co piszą rodzice i uczniowie

Na Trustpilot mamy 16 opinii, 15 z nich na pięć gwiazdek. Poniżej sześć, każdą przeczytasz w całości pod linkiem.

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę. I, co najważniejsze, chce ją zrozumieć. Egzamin zaliczeniowy zdany, i to dobrze. Pani Zosia - najlepszy nauczyciel. […] Po każdych zajęciach feedback dla rodzica, zadania domowe. […] Dodatkowym atutem jest spotkanie online z rodzicem i dzieckiem po lekcji próbnej- rozmowa na temat wiedzy i potrzeb ucznia i dostosowanie planu nauki na czas trwania korepetycji.

Idealne tempo, świetne omawianie, polecam!

Korepetycje z rozszerzonej biologii miałam dopiero dwa razy a już jestem zadowolona i pewna że będzie mi się świetnie pracowało. Materiał jest omawiany przez Panią Gabrielę dynamicznie i konkretnie, jednak nie brakuje czasu na pytania czy przedstawienia danej rzeczy jeszcze raz na spokojnie. […] Po zajęciach również udostępniane są notatki oraz zadania z materiału z lekcji co uważam za bardzo dobrą powtórkę. Polecam!!!

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem. Elastyczne podejście do zajęć. Syn chętnie korzysta z lekcji. Pan Artur potrafi szybko dotrzeć do sedna problemu i przełożyć to na logikę nastolatka.

KSKatarzyna Szymala23 października 2026Trustpilot

Matura 2027

Syn przygotowuje się już od połowy 3 klasy. Zajęcia są prowadzone w sposób jasny i dostosowany do wymagań matury. Dzięki wiedzy i cierpliwości pani Wiktorii nawet trudne zagadnienia stają się zrozumiałe, […] a arkusze maturalne wydają się łatwiejsze.

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Duży plus za indywidualne podejście i świetną organizację. Zajęcia są dostosowane do mojego poziomu pomagają mi lepiej zrozumieć materiał i WIDZĘ POSTĘPY!! Gorąco polecam 🤩🤩

Syn zaczął korepetycje od sierpnia

Syn zaczął korepetycje od sierpnia. Firma bardzo dobrze zorganizowane. Jasne zasady współpracy. Korepetycje odbywają się zgodnie z planem. Praca korepetytorów profesjonalna. Syn bardzo zadowolony z korepetycji z chemii z Julią oraz z biologi z Anną.

Pytania o korepetycje w Rzeszowie

Ile kosztują korepetycje w Rzeszowie?
Tyle samo co w innych miastach, bo lekcje są online. Lekcja kosztuje od 79 zł do nieco ponad 120 zł, zależnie od poziomu, czyli podstawówki, liceum albo matury rozszerzonej, i od liczby zajęć. Dokładną kwotę podaje koordynator po bezpłatnej lekcji próbnej.
Które licea w Rzeszowie mają najlepsze wyniki z matury?
II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ma najwyższą średnią w matematyce, biologii (71,5%), chemii (71,7%), fizyce i angielskim rozszerzonym. W polskim rozszerzonym prowadzi I LO im. ks. Stanisława Konarskiego (75,3%, 66 osób).
Jak Rzeszów wypadł na maturze 2026?
Najlepiej z 16 miast w chemii rozszerzonej (50,9% wobec 40,8%), drugi w WOS (54,9% wobec 44,0%). Poniżej średniej Polski wypadły fizyka (40,4% wobec 41,8%) i informatyka. Angielski jest piętnasty z szesnastu.
Czy korepetycje online pomogą w maturze z angielskiego?
Tak. Na lekcji uczeń pisze wypowiedź pisemną i rozwiązuje zadania z arkuszy CKE, a korepetytor od razu pokazuje, które zdanie klucz oceni na 0. W Rzeszowie angielski rozszerzony pisało w 2026 roku 2901 osób, średnio na 69,9%.
Kiedy jest matura 2027 i egzamin ósmoklasisty 2027?
Matura 2027 zaczyna się 4 maja polskim, 5 maja jest matematyka, 6 maja języki obce, a przedmioty rozszerzone trwają do 21 maja. Egzamin ósmoklasisty odbędzie się 10, 11 i 12 maja 2027. W Rzeszowie obowiązują te same terminy co w całej Polsce.
Skąd są dane o wynikach szkół w Rzeszowie?
Z Mapy Wyników Egzaminów, którą prowadzi Centrum Informatyczne Edukacji. To oficjalne wyniki CKE z terminu głównego 2026: liczba zdających i średni wynik procentowy każdej szkoły. Średnią Polski liczymy z tych samych danych, ważąc województwa liczbą zdających.

Aktualizacja: 28 października 2026Źródła: Mapa Wyników Egzaminów (Centrum Informatyczne Edukacji, dane CKE)Matura 2027: terminyProfTutoring to marka Professional Tutoring sp. z o.o.

Na pierwszej lekcji sprawdzimy, gdzie dziecko traci punkty

40 minut z korepetytorem na zadaniach z arkuszy CKE, bez płatności. Po lekcji umawiamy krótką rozmowę z rodzicem: mówimy, co wyszło, i proponujemy plan. Jeśli nie pasuje, po prostu nie kontynuujesz. Zero ryzyka, zero zobowiązań!