Pierwsza lekcja za darmo · 40 minut 1:1

Korepetycje Lublin · online 1:1 · matematyka, biologia, chemia, polski, angielskiKorepetycje online dla uczniów z Lublina

Lublin ma najlepszy wynik z polskiego rozszerzonego z 16 największych miast: 56,4%, przy 43,9% w całej Polsce. Polski podstawowy wypadł za to poniżej średniej kraju (57,5% wobec 58,9%), a biologia rozszerzona jest dopiero trzynasta. Na lekcjach online układamy plan pod te luki, z zadaniami z arkuszy CKE.

albo zadzwoń22 307 19 26
89%średni wynik z matury
1432maturzystów
81 487lekcji 1:1
4,5/5Trustpilot
Matura 2026 Lublin i Polska

Szkoły z Lublina na tle kraju

Polskimatura rozszerzona, 1048 os.+12,6
Lublin56,4%
Polska43,9%
Matematykamatura rozszerzona, 1528 os.+6,2
Lublin43,3%
Polska37,1%
Biologiamatura rozszerzona, 1400 os.+3,8
Lublin44,6%
Polska40,7%
Średni wynik procentowy, termin główny 2026. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.

Matura 2026 w Lublinie: wyniki miasta na tle Polski

Maturę z polskiego na poziomie podstawowym pisało w lubelskich szkołach 5570 osób. W tabeli jest średni wynik szkół z Lublina w każdym przedmiocie, średnia Polski i wynik miasta z 2025 roku.

Średni wynik procentowy matury 2026 (termin główny), szkoły z Lublina i cała Polska. Różnica w punktach procentowych. Źródło: Mapa Wyników Egzaminów, dane CKE.
PrzedmiotLublin 2026Polska 2026RóżnicaLublin 2025Zdających
Polski, poziom podstawowy57,5%58,9%−1,463,6%5570
Matematyka, poziom podstawowy62,7%59,0%+3,766,2%5566
Angielski, poziom podstawowy80,9%78,4%+2,581,5%5465
Matematyka, poziom rozszerzony43,3%37,1%+6,237,3%1528
Angielski, poziom rozszerzony74,1%69,2%+4,967,7%4168
Polski, poziom rozszerzony56,4%43,9%+12,652,0%1048
Biologia, poziom rozszerzony44,6%40,7%+3,851,2%1400
Chemia, poziom rozszerzony48,0%40,8%+7,349,9%698
Fizyka, poziom rozszerzony49,1%41,8%+7,362,3%361
Geografia, poziom rozszerzony44,9%40,6%+4,445,6%1305
Historia, poziom rozszerzony52,9%47,2%+5,748,8%341
Informatyka, poziom rozszerzony45,0%39,7%+5,344,8%141
WOS, poziom rozszerzony45,6%44,0%+1,6–381
Niemiecki, poziom rozszerzony72,6%61,2%+11,468,0%50

Co z tego wynika dla ucznia z Lublina? Biologia rozszerzona spadła z 51,2% w 2025 roku do 44,6% i jest trzynasta z 16 miast, choć Lublin to miasto z uniwersytetem medycznym. Kandydat na medycynę potrzebuje więc planu z biologii od działów, które dają najwięcej punktów. Matematyka rozszerzona poszła w drugą stronę: 43,3% wobec 37,3% rok wcześniej.

Ranking liceów w Lublinie: matura 2026

Kliknij przedmiot, żeby zobaczyć lubelskie szkoły z najwyższym średnim wynikiem (co najmniej 20 zdających). Jedna szkoła prowadzi we wszystkich siedmiu przedmiotach: III LO im. Unii Lubelskiej ma 75,3% z matematyki rozszerzonej, 74,3% z biologii, 73,1% z chemii i 89,4% z polskiego rozszerzonego.

  1. 1III LO im. Unii Lubelskiej75,3%74 os.
  2. 2I LO im. Stanisława Staszica68,6%102 os.
  3. 3IX LO im. Mikołaja Kopernika65,7%94 os.
  4. 4II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego64,2%89 os.
  5. 5Prywatne LO im. Królowej Jadwigi59,6%37 os.
  6. 6V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie59,0%117 os.
  7. 7XXI LO im. św. Stanisława Kostki57,9%87 os.
  8. 8XXX LO im. Księdza Jana Twardowskiego48,1%92 os.
  9. 9ZS Elektronicznych Technikum Elektroniczne42,5%121 os.
  10. 10XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania38,2%67 os.
  11. śr.Średnia miasta43,3%1528 os.

Matura z matematyki rozszerzonej 2026: szkoły z Lublina, w których pisało co najmniej 20 osób, według średniego wyniku procentowego.

Egzamin ósmoklasisty 2026 w Lublinie

Ósmoklasiści z Lublina napisali polski średnio na 74,3%, drugi wynik z 16 miast i o 9,5 punktu procentowego powyżej średniej Polski (64,8%). Przy rekrutacji do liceum wynik z polskiego i matematyki liczy się razy 0,35, a z języka obcego razy 0,3. W zakładkach są szkoły podstawowe z najwyższymi wynikami.

Wynik miasta i Polski

Matematykaegzamin ósmoklasisty, 3224 os.+9,2
Lublin64,0%
Polska54,8%
Polskiegzamin ósmoklasisty, 3224 os.+9,5
Lublin74,3%
Polska64,8%
Angielskiegzamin ósmoklasisty, 3339 os.+8,8
Lublin81,4%
Polska72,6%
  1. 1SP im. Bolesława Chrobrego90,1%34 os.
  2. 2Międzynarodowa SP Paderewski85,9%56 os.
  3. 3Prywatna SP im. Królowej Jadwigi84,3%39 os.
  4. 4SP nr 6 im. Romualda Traugutta80,8%38 os.
  5. 5SP Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej80,0%52 os.
  6. 6SP im. św. Wincentego Pallottiego75,9%44 os.
  7. 7SP nr 18 im. Macieja Rataja73,3%74 os.
  8. 8Niepubliczna SP Skrzydła72,4%49 os.
  9. 9SP nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia72,4%90 os.
  10. 10SP nr 29 im. Adama Mickiewicza71,7%44 os.
  11. śr.Średnia miasta64,0%3224 os.

Egzamin ósmoklasisty 2026 (matematyka): szkoły podstawowe z Lublina, w których pisało co najmniej 25 osób.

Jak wyglądają korepetycje online dla ucznia z Lublina

Lekcja trwa 40, 80 albo 120 minut na naszej tablicy online, na zadaniach z prawdziwych arkuszy CKE. Uczeń z Czechowa, Czubów czy Kalinowszczyzny ma lekcję w domu, bez dojazdu.

Przy biologii zaczynamy od fizjologii człowieka i zwierząt, która na maturze rozszerzonej daje 13,1 z 60 punktów, a przy polskim podstawowym od wypracowania, bo ono decyduje o wyniku: daje 35 z 60 punktów.

Pierwsza lekcja trwa 40 minut i jest za darmo. Korepetytor sprawdza, gdzie uczeń traci punkty, a koordynator ustala stały termin. Między lekcjami uczeń ćwiczy w darmowej aplikacji.

Trustpilot, stan na 27.10.2026

Co piszą rodzice i uczniowie

Na Trustpilot mamy 16 opinii, 15 z nich na pięć gwiazdek. Poniżej sześć, każdą przeczytasz w całości pod linkiem.

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę

Moje dziecko nareszcie rozumie matematykę. I, co najważniejsze, chce ją zrozumieć. Egzamin zaliczeniowy zdany, i to dobrze. Pani Zosia - najlepszy nauczyciel. […] Po każdych zajęciach feedback dla rodzica, zadania domowe. […] Dodatkowym atutem jest spotkanie online z rodzicem i dzieckiem po lekcji próbnej- rozmowa na temat wiedzy i potrzeb ucznia i dostosowanie planu nauki na czas trwania korepetycji.

Idealne tempo, świetne omawianie, polecam!

Korepetycje z rozszerzonej biologii miałam dopiero dwa razy a już jestem zadowolona i pewna że będzie mi się świetnie pracowało. Materiał jest omawiany przez Panią Gabrielę dynamicznie i konkretnie, jednak nie brakuje czasu na pytania czy przedstawienia danej rzeczy jeszcze raz na spokojnie. […] Po zajęciach również udostępniane są notatki oraz zadania z materiału z lekcji co uważam za bardzo dobrą powtórkę. Polecam!!!

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Arturem. Elastyczne podejście do zajęć. Syn chętnie korzysta z lekcji. Pan Artur potrafi szybko dotrzeć do sedna problemu i przełożyć to na logikę nastolatka.

KSKatarzyna Szymala23 października 2026Trustpilot

Matura 2027

Syn przygotowuje się już od połowy 3 klasy. Zajęcia są prowadzone w sposób jasny i dostosowany do wymagań matury. Dzięki wiedzy i cierpliwości pani Wiktorii nawet trudne zagadnienia stają się zrozumiałe, […] a arkusze maturalne wydają się łatwiejsze.

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona

Jako maturzystka jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Duży plus za indywidualne podejście i świetną organizację. Zajęcia są dostosowane do mojego poziomu pomagają mi lepiej zrozumieć materiał i WIDZĘ POSTĘPY!! Gorąco polecam 🤩🤩

Syn zaczął korepetycje od sierpnia

Syn zaczął korepetycje od sierpnia. Firma bardzo dobrze zorganizowane. Jasne zasady współpracy. Korepetycje odbywają się zgodnie z planem. Praca korepetytorów profesjonalna. Syn bardzo zadowolony z korepetycji z chemii z Julią oraz z biologi z Anną.

Pytania o korepetycje w Lublinie

Ile kosztują korepetycje w Lublinie?
Tyle samo co w innych miastach, bo lekcje są online. Lekcja kosztuje od 79 zł do nieco ponad 120 zł, zależnie od poziomu, czyli podstawówki, liceum albo matury rozszerzonej, i od liczby zajęć. Dokładną kwotę podaje koordynator po bezpłatnej lekcji próbnej.
Które licea w Lublinie mają najlepsze wyniki z matury?
W 2026 roku III LO im. Unii Lubelskiej miało najwyższą średnią we wszystkich siedmiu przedmiotach z naszego rankingu, na przykład 75,3% z matematyki rozszerzonej i 74,3% z biologii. W matematyce rozszerzonej drugie jest I LO im. Staszica (68,6%, 102 osoby).
Jak Lublin wypadł na maturze 2026?
Najlepiej z 16 miast w polskim rozszerzonym (56,4% wobec 43,9% w Polsce). Poniżej średniej kraju wypadł polski podstawowy (57,5% wobec 58,9%). Matematyka rozszerzona: 43,3% wobec 37,1%, czyli piąte miejsce z szesnastu.
Czy korepetycje online wystarczą do matury na medycynę?
Na lekcji online uczeń pisze na wspólnej tablicy odpowiedzi do prawdziwych zadań z biologii i chemii, a korepetytor pokazuje, za co klucz CKE daje punkt. W Lublinie biologię rozszerzoną pisało w 2026 roku 1400 osób, średnio na 44,6%, a chemię 698 osób. Kandydat na medycynę potrzebuje wyniku wyraźnie powyżej tej średniej.
Kiedy jest matura 2027 i egzamin ósmoklasisty 2027?
Matura 2027 zaczyna się 4 maja polskim, 5 maja jest matematyka, 6 maja języki obce, a przedmioty rozszerzone trwają do 21 maja. Egzamin ósmoklasisty odbędzie się 10, 11 i 12 maja 2027. W Lublinie obowiązują te same terminy co w całej Polsce.
Skąd są dane o wynikach szkół w Lublinie?
Z Mapy Wyników Egzaminów, którą prowadzi Centrum Informatyczne Edukacji. To oficjalne wyniki CKE z terminu głównego 2026: liczba zdających i średni wynik procentowy każdej szkoły. Średnią Polski liczymy z tych samych danych, ważąc województwa liczbą zdających.

Aktualizacja: 28 października 2026Źródła: Mapa Wyników Egzaminów (Centrum Informatyczne Edukacji, dane CKE)Matura 2027: terminyProfTutoring to marka Professional Tutoring sp. z o.o.

Na pierwszej lekcji sprawdzimy, gdzie dziecko traci punkty

40 minut z korepetytorem na zadaniach z arkuszy CKE, bez płatności. Po lekcji umawiamy krótką rozmowę z rodzicem: mówimy, co wyszło, i proponujemy plan. Jeśli nie pasuje, po prostu nie kontynuujesz. Zero ryzyka, zero zobowiązań!