| 1 | Akademickie LO Politechniki Wrocławskiej1. w województwie | 90,8% | 77,2% | 97,8% | 97,5% | 118 | 93,2% | −2,42025: 93,2% | 5 |
| 2 | LO nr III im. Adama Mickiewicza2. w województwie | 88,4% | 73,8% | 94,9% | 96,4% | 155 | 92,3% | −3,92025: 92,3% | 30 |
| 3 | LO nr XII im. Bolesława Chrobrego3. w województwie | 87,6% | 79,0% | 88,6% | 95,2% | 279 | 87,4% | +0,22025: 87,4% | 39 |
| 4 | LO nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego4. w województwie | 85,5% | 72,9% | 87,9% | 95,7% | 178 | 90,2% | −4,72025: 90,2% | 81 |
| 5 | LO nr IX im. Juliusza Słowackiego5. w województwie | 84,8% | 75,7% | 83,2% | 95,6% | 306 | 86,4% | −1,62025: 86,4% | 99 |
| 6 | LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej7. w województwie | 84,5% | 71,7% | 87,8% | 94,1% | 261 | 86,8% | −2,32025: 86,8% | 106 |
| 7 | LO nr XIII im. Aleksandra Fredry8. w województwie | 83,5% | 75,2% | 81,8% | 93,3% | 318 | 86,0% | −2,52025: 86,0% | 137 |
| 8 | LO nr XVI9. w województwie | 83,1% | 74,2% | 80,4% | 94,8% | 181 | 83,0% | +0,12025: 83,0% | 149 |
| 9 | LO nr VIII im. Bolesława Krzywoustego10. w województwie | 82,9% | 69,6% | 83,3% | 95,9% | 270 | 85,0% | −2,12025: 85,0% | 157 |
| 10 | LO nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego11. w województwie | 81,8% | 69,0% | 82,9% | 93,6% | 350 | 81,9% | −0,12025: 81,9% | 199 |
| 11 | LO Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej12. w województwie | 81,5% | 72,3% | 80,9% | 91,2% | 89 | 76,6% | +4,92025: 76,6% | 219 |
| 12 | LO nr VI im. Bolesława Prusa14. w województwie | 81,3% | 71,1% | 79,7% | 93,1% | 159 | 82,0% | −0,72025: 82,0% | 232 |
| 13 | LO nr IV im. Stefana Żeromskiego19. w województwie | 78,9% | 67,9% | 76,5% | 92,5% | 280 | 80,5% | −1,62025: 80,5% | 320 |
| 14 | LO nr X im. Stefanii Sempołowskiej24. w województwie | 77,7% | 68,1% | 73,2% | 91,8% | 264 | 78,9% | −1,22025: 78,9% | 388 |
| 15 | LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej27. w województwie | 77,1% | 69,2% | 70,0% | 92,2% | 235 | 76,9% | +0,22025: 76,9% | 422 |
| 16 | LO nr I im. Danuty Siedzikówny „Inki”31. w województwie | 75,3% | 63,8% | 72,2% | 89,8% | 285 | 81,2% | −5,92025: 81,2% | 524 |
| 17 | LO nr XI im. Stanisława Konarskiego41. w województwie | 70,9% | 64,3% | 60,6% | 87,8% | 122 | 74,0% | −3,12025: 74,0% | 756 |
| 18 | LO nr II im. Piastów Śląskich z oddziałami mistrzostwa Sportowego42. w województwie | 70,7% | 59,1% | 68,1% | 84,8% | 195 | 77,6% | −6,92025: 77,6% | 768 |
| 19 | Niepubliczne LO Fundacji Królowej Świętej Jadwigi46. w województwie | 69,1% | 64,5% | 57,5% | 85,3% | 69 | 73,3% | −4,22025: 73,3% | 863 |
| 20 | LO Cogito Wrocław62. w województwie | 65,4% | 54,0% | 56,0% | 86,1% | 39 | 72,8% | −7,42025: 72,8% | 1033 |
| 21 | Salezjańskie LO65. w województwie | 65,0% | 50,8% | 61,6% | 82,7% | 83 | 76,8% | −11,82025: 76,8% | 1048 |
| 22 | LO Dialogu Kultur Etz Chaim70. w województwie | 64,1% | 58,8% | 48,1% | 85,3% | 40 | – | –2025: poza rankingiem | 1091 |
| 23 | LO Edukacja74. w województwie | 62,3% | 59,3% | 46,6% | 80,9% | 111 | 61,5% | +0,82025: 61,5% | 1183 |
| 24 | Społeczne LO Autorska Szkoła Samorozwoju Assa76. w województwie | 61,8% | 46,3% | 53,5% | 85,5% | 49 | 65,1% | −3,32025: 65,1% | 1211 |
| 25 | LO nr XXIV z oddziałami mistrzostwa Sportowego77. w województwie | 61,2% | 51,6% | 51,8% | 80,2% | 100 | 68,4% | −7,22025: 68,4% | 1229 |
| 26 | LO nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego82. w województwie | 59,8% | 47,0% | 50,7% | 81,8% | 334 | 62,0% | −2,22025: 62,0% | 1307 |
| 27 | LO Mistrzostwa Sportowego Junior83. w województwie | 59,8% | 55,9% | 52,3% | 71,3% | 131 | 58,0% | +1,82025: 58,0% | 1309 |
| 28 | Społeczne LO Ala85. w województwie | 58,8% | 52,2% | 43,0% | 81,3% | 50 | 68,0% | −9,22025: 68,0% | 1341 |
| 29 | LO z oddziałami integracyjnymi nr XXX87. w województwie | 58,2% | 48,9% | 45,5% | 80,3% | 70 | 65,8% | −7,62025: 65,8% | 1368 |
| 30 | LO Husarz Główna Wojskowa Szkoła Średnia100. w województwie | 51,7% | 45,6% | 40,8% | 68,8% | 51 | 52,2% | −0,52025: 52,2% | 1595 |
| 31 | Regionalny Ośrodek Edukacji LO106. w województwie | 50,5% | 46,6% | 33,2% | 71,5% | 112 | 45,6% | +4,92025: 45,6% | 1636 |
| 32 | Zaoczne LO Cosinus115. w województwie | 38,0% | 38,4% | 21,1% | 54,4% | 129 | 37,3% | +0,72025: 37,3% | 1811 |