| 1 | XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika1. w województwie | 92,0% | 84,4% | 93,0% | 98,7% | 153 | 92,9% | −0,92025: 92,9% | 1 |
| 2 | V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego2. w województwie | 91,8% | 84,2% | 93,8% | 97,5% | 165 | 93,6% | −1,82025: 93,6% | 2 |
| 3 | IX LO im. Klementyny Hoffmanowej3. w województwie | 91,7% | 82,3% | 95,3% | 97,7% | 330 | 92,6% | −0,92025: 92,6% | 3 |
| 4 | VIII LO im. Władysława IV4. w województwie | 91,0% | 80,5% | 95,3% | 97,3% | 186 | 92,1% | −1,12025: 92,1% | 4 |
| 5 | 2 Społeczne LO z oddziałami międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO5. w województwie | 90,7% | 77,4% | 96,1% | 98,7% | 43 | 93,2% | −2,52025: 93,2% | 6 |
| 6 | XIV LO im. Stanisława Staszica6. w województwie | 90,5% | 79,2% | 95,1% | 97,3% | 229 | 91,8% | −1,32025: 91,8% | 8 |
| 7 | II LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stefana Batorego7. w województwie | 90,4% | 80,0% | 93,5% | 97,7% | 171 | 91,7% | −1,32025: 91,7% | 9 |
| 8 | XVIII LO im. Jana Zamoyskiego8. w województwie | 90,3% | 80,9% | 93,0% | 97,1% | 212 | 92,1% | −1,82025: 92,1% | 10 |
| 9 | XXVII LO im. Tadeusza Czackiego9. w województwie | 90,1% | 80,7% | 92,0% | 97,6% | 135 | 93,9% | −3,82025: 93,9% | 12 |
| 10 | LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Witkacego10. w województwie | 90,0% | 83,1% | 89,9% | 97,1% | 149 | 90,2% | −0,22025: 90,2% | 13 |
| 11 | CLV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego11. w województwie | 89,8% | 82,8% | 90,7% | 96,0% | 186 | 90,7% | −0,92025: 90,7% | 17 |
| 12 | VII LO im. Juliusza Słowackiego12. w województwie | 89,8% | 80,8% | 91,5% | 97,1% | 149 | 92,3% | −2,52025: 92,3% | 18 |
| 13 | CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie13. w województwie | 89,2% | 77,7% | 93,5% | 96,4% | 165 | 90,7% | −1,52025: 90,7% | 23 |
| 14 | Społeczne LO nr 4 im. Batalionu AK Parasol16. w województwie | 88,9% | 78,8% | 90,8% | 97,1% | 54 | 88,7% | +0,22025: 88,7% | 26 |
| 15 | LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego17. w województwie | 88,6% | 75,3% | 93,0% | 97,6% | 161 | 91,1% | −2,52025: 91,1% | 27 |
| 16 | LXXXI LO im. Aleksandra Fredry18. w województwie | 88,6% | 77,4% | 91,7% | 96,7% | 151 | 91,9% | −3,32025: 91,9% | 28 |
| 17 | XXXV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa19. w województwie | 88,1% | 79,9% | 87,3% | 97,1% | 196 | 88,2% | −0,12025: 88,2% | 32 |
| 18 | XVII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego20. w województwie | 88,0% | 80,1% | 87,5% | 96,4% | 191 | 90,9% | −2,92025: 90,9% | 34 |
| 19 | XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego21. w województwie | 87,3% | 76,3% | 90,1% | 95,6% | 197 | 91,0% | −3,72025: 91,0% | 42 |
| 20 | XXI LO im. Hugona Kołłątaja22. w województwie | 87,3% | 79,3% | 87,7% | 94,9% | 203 | 92,1% | −4,82025: 92,1% | 44 |
| 21 | XI LO im. Mikołaja Reja23. w województwie | 87,3% | 73,1% | 91,5% | 97,2% | 160 | 89,3% | −2,02025: 89,3% | 45 |
| 22 | XL LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego24. w województwie | 87,2% | 73,7% | 91,3% | 96,7% | 177 | 93,8% | −6,62025: 93,8% | 47 |
| 23 | XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego25. w województwie | 86,9% | 74,7% | 89,1% | 97,0% | 180 | 89,5% | −2,62025: 89,5% | 55 |
| 24 | XIX LO im. Powstańców Warszawy26. w województwie | 86,5% | 73,7% | 89,8% | 95,9% | 173 | 88,6% | −2,12025: 88,6% | 64 |
| 25 | CXXII LO im. Ignacego Domeyki27. w województwie | 86,2% | 68,2% | 93,4% | 97,1% | 211 | 91,6% | −5,42025: 91,6% | 70 |
| 26 | Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne28. w województwie | 85,6% | 66,6% | 94,6% | 95,5% | 50 | 89,0% | −3,42025: 89,0% | 76 |
| 27 | XV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej29. w województwie | 85,5% | 78,7% | 81,4% | 96,5% | 164 | 86,5% | −1,02025: 86,5% | 80 |
| 28 | XXII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. José Martí30. w województwie | 85,5% | 75,5% | 85,9% | 95,0% | 180 | 88,1% | −2,62025: 88,1% | 82 |
| 29 | XLI LO im. Joachima Lelewela33. w województwie | 84,9% | 71,7% | 87,0% | 96,0% | 269 | 92,0% | −7,12025: 92,0% | 95 |
| 30 | VI LO im. Tadeusza Reytana34. w województwie | 84,7% | 68,9% | 90,2% | 94,9% | 244 | 90,0% | −5,32025: 90,0% | 101 |
| 31 | XVI LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej35. w województwie | 84,6% | 79,7% | 79,0% | 95,2% | 133 | 88,1% | −3,52025: 88,1% | 102 |
| 32 | CXXXVII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana37. w województwie | 84,3% | 73,1% | 84,0% | 95,9% | 130 | 85,6% | −1,32025: 85,6% | 114 |
| 33 | I LO z oddziałami integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego38. w województwie | 84,2% | 78,5% | 80,5% | 93,8% | 197 | 81,9% | +2,32025: 81,9% | 115 |
| 34 | Autorskie LO Niepubliczne nr 4240. w województwie | 84,0% | 70,6% | 84,5% | 96,9% | 51 | 83,0% | +1,02025: 83,0% | 123 |
| 35 | LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego41. w województwie | 84,0% | 75,5% | 81,2% | 95,2% | 194 | 85,7% | −1,72025: 85,7% | 125 |
| 36 | XII LO im. Henryka Sienkiewicza42. w województwie | 83,6% | 72,5% | 82,8% | 95,7% | 149 | 89,3% | −5,72025: 89,3% | 134 |
| 37 | XXX LO im. Jana Śniadeckiego44. w województwie | 83,4% | 73,1% | 82,1% | 95,2% | 231 | 87,5% | −4,12025: 87,5% | 138 |
| 38 | Żagle LO Stowarzyszenia Sternik47. w województwie | 83,0% | 69,9% | 86,7% | 92,3% | 34 | – | –2025: poza rankingiem | 156 |
| 39 | IV LO im. Adama Mickiewicza49. w województwie | 82,6% | 70,6% | 83,0% | 94,3% | 169 | 85,0% | −2,42025: 85,0% | 168 |
| 40 | Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacji Primus51. w województwie | 82,5% | 70,5% | 81,8% | 95,3% | 55 | 84,0% | −1,52025: 84,0% | 171 |
| 41 | Społeczne LO nr 25 im. Marzenny Okońskiej53. w województwie | 82,4% | 71,8% | 80,8% | 94,6% | 31 | 86,4% | −4,02025: 86,4% | 176 |
| 42 | Społeczne LO nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO54. w województwie | 82,2% | 73,8% | 78,4% | 94,5% | 29 | – | –2025: poza rankingiem | 179 |
| 43 | XXXIV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Miguela De Cervantesa55. w województwie | 82,2% | 70,9% | 79,4% | 96,3% | 150 | 85,1% | −2,92025: 85,1% | 181 |
| 44 | X LO im. Królowej Jadwigi59. w województwie | 82,1% | 71,1% | 80,6% | 94,7% | 200 | 86,9% | −4,82025: 86,9% | 188 |
| 45 | LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego60. w województwie | 81,9% | 71,7% | 79,4% | 94,7% | 184 | 83,9% | −2,02025: 83,9% | 192 |
| 46 | XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka61. w województwie | 81,8% | 70,1% | 81,9% | 93,5% | 290 | 87,4% | −5,62025: 87,4% | 200 |
| 47 | LO Saska Szkoła Realna63. w województwie | 81,7% | 71,1% | 78,9% | 95,0% | 35 | 75,3% | +6,42025: 75,3% | 208 |
| 48 | LO Artes Liberales64. w województwie | 81,6% | 70,9% | 78,8% | 95,3% | 45 | – | –2025: poza rankingiem | 211 |
| 49 | I Społeczne LO z oddziałami międzynarodowymi im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji67. w województwie | 81,4% | 68,9% | 79,6% | 95,6% | 74 | 84,8% | −3,42025: 84,8% | 226 |
| 50 | XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego68. w województwie | 81,4% | 74,7% | 78,4% | 91,0% | 145 | 81,5% | −0,12025: 81,5% | 227 |
| 51 | XIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli69. w województwie | 81,3% | 70,2% | 79,4% | 94,3% | 307 | 84,5% | −3,22025: 84,5% | 229 |
| 52 | LO Przymierza Rodzin im. św. Jana Pawła II71. w województwie | 80,9% | 71,4% | 74,0% | 97,1% | 25 | 78,9% | +2,02025: 78,9% | 242 |
| 53 | XLIX LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego75. w województwie | 80,2% | 64,2% | 81,7% | 94,6% | 185 | 83,9% | −3,72025: 83,9% | 264 |
| 54 | XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego77. w województwie | 79,9% | 66,4% | 81,6% | 91,7% | 134 | 84,4% | −4,52025: 84,4% | 272 |
| 55 | XLIV LO im. Stefana Banacha81. w województwie | 79,6% | 63,9% | 81,5% | 93,5% | 205 | 82,6% | −3,02025: 82,6% | 283 |
| 56 | CV LO im. Zbigniewa Herberta82. w województwie | 79,5% | 71,3% | 75,5% | 91,7% | 261 | 83,9% | −4,42025: 83,9% | 288 |
| 57 | LXXXVI LO im. Batalionu Zośka84. w województwie | 79,4% | 68,4% | 78,1% | 91,8% | 142 | 83,2% | −3,82025: 83,2% | 293 |
| 58 | XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego85. w województwie | 79,3% | 69,2% | 77,5% | 91,0% | 160 | 82,9% | −3,62025: 82,9% | 300 |
| 59 | LXXV LO im. Jana III Sobieskiego87. w województwie | 79,1% | 74,0% | 69,2% | 94,3% | 195 | 80,8% | −1,72025: 80,8% | 305 |
| 60 | Prywatne LO Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiej89. w województwie | 78,6% | 74,7% | 75,1% | 86,0% | 20 | 77,8% | +0,82025: 77,8% | 334 |
| 61 | LO Niepubliczne nr 690. w województwie | 78,6% | 66,5% | 74,1% | 95,1% | 31 | – | –2025: poza rankingiem | 335 |
| 62 | Społeczne LO Startowa 4k im. Wojciecha Młynarskiego91. w województwie | 78,6% | 64,5% | 78,2% | 93,0% | 46 | 82,3% | −3,72025: 82,3% | 336 |
| 63 | LO Niepubliczne nr 43 z oddziałami dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich93. w województwie | 78,4% | 65,3% | 74,9% | 95,2% | 51 | 83,9% | −5,52025: 83,9% | 341 |
| 64 | XCIX LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta94. w województwie | 78,4% | 68,8% | 72,3% | 94,1% | 175 | 78,5% | −0,12025: 78,5% | 343 |
| 65 | CLXIII LO im. Czesława Niemena96. w województwie | 78,3% | 70,4% | 74,0% | 90,7% | 107 | 77,0% | +1,32025: 77,0% | 350 |
| 66 | CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego98. w województwie | 78,2% | 63,5% | 79,1% | 92,2% | 230 | 82,1% | −3,92025: 82,1% | 360 |
| 67 | Akademickie LO przy Pjatk103. w województwie | 78,0% | 71,8% | 66,9% | 95,2% | 47 | 76,8% | +1,22025: 76,8% | 377 |
| 68 | CLVIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej105. w województwie | 77,7% | 67,8% | 71,9% | 93,5% | 131 | 77,7% | 0,02025: 77,7% | 385 |
| 69 | LXXX LO im. Leopolda Staffa106. w województwie | 77,6% | 67,2% | 73,4% | 92,2% | 109 | 85,2% | −7,62025: 85,2% | 394 |
| 70 | CLXI LO107. w województwie | 77,5% | 71,6% | 70,2% | 90,7% | 88 | 81,4% | −3,92025: 81,4% | 399 |
| 71 | XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida109. w województwie | 77,4% | 65,1% | 74,3% | 93,0% | 242 | 85,6% | −8,22025: 85,6% | 405 |
| 72 | III LO im. gen. Józefa Sowińskiego110. w województwie | 77,4% | 63,6% | 76,9% | 91,7% | 246 | 81,1% | −3,72025: 81,1% | 408 |
| 73 | LO Te Vizja z oddziałami dwujęzycznymi114. w województwie | 77,2% | 61,3% | 78,4% | 91,8% | 24 | – | –2025: poza rankingiem | 419 |
| 74 | LO Niepubliczne nr 40115. w województwie | 77,1% | 63,3% | 74,0% | 94,1% | 101 | 80,7% | −3,62025: 80,7% | 421 |
| 75 | LXIII LO im. Lajosa Kossutha121. w województwie | 76,3% | 66,8% | 71,2% | 90,8% | 159 | 79,6% | −3,32025: 79,6% | 466 |
| 76 | LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego123. w województwie | 76,1% | 72,1% | 66,0% | 90,3% | 133 | 77,0% | −0,92025: 77,0% | 476 |
| 77 | Publiczne LO im. Bł. ks. Romana Archutowskiego124. w województwie | 76,1% | 67,2% | 71,2% | 90,0% | 64 | 77,5% | −1,42025: 77,5% | 477 |
| 78 | Katolickie LO im. św. Pawła z Tarsu126. w województwie | 75,7% | 65,1% | 75,7% | 86,4% | 27 | – | –2025: poza rankingiem | 497 |
| 79 | Prywatne LO im. Zuzanny Ginczanki127. w województwie | 75,7% | 66,8% | 67,4% | 92,8% | 24 | – | –2025: poza rankingiem | 499 |
| 80 | CXIX LO im. Jacka Kuronia128. w województwie | 75,6% | 66,4% | 71,1% | 89,4% | 120 | 82,0% | −6,42025: 82,0% | 501 |
| 81 | XXV LO im. Józefa Wybickiego129. w województwie | 75,6% | 71,2% | 65,9% | 89,7% | 170 | 77,7% | −2,12025: 77,7% | 503 |
| 82 | LO Społeczne nr 17130. w województwie | 75,4% | 74,2% | 58,6% | 93,2% | 37 | 74,8% | +0,62025: 74,8% | 516 |
| 83 | Społeczne LO nr 99 STO133. w województwie | 74,8% | 60,8% | 72,1% | 91,6% | 29 | – | –2025: poza rankingiem | 550 |
| 84 | CLXV LO134. w województwie | 74,8% | 68,0% | 68,9% | 87,4% | 104 | 78,7% | −3,92025: 78,7% | 551 |
| 85 | Korczakowskie LO135. w województwie | 74,7% | 74,2% | 59,0% | 91,0% | 33 | – | –2025: poza rankingiem | 556 |
| 86 | XLII LO im. Marii Konopnickiej140. w województwie | 73,9% | 60,4% | 68,7% | 92,8% | 182 | 79,6% | −5,72025: 79,6% | 604 |
| 87 | L LO z oddziałami integracyjnymi im. Ruy Barbosy145. w województwie | 73,5% | 64,0% | 68,8% | 87,7% | 193 | 79,5% | −6,02025: 79,5% | 631 |
| 88 | LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej146. w województwie | 73,4% | 62,3% | 67,3% | 90,7% | 243 | 77,8% | −4,42025: 77,8% | 635 |
| 89 | LXXXIV LO im. Bohaterów Narwiku147. w województwie | 73,3% | 55,2% | 73,8% | 90,9% | 24 | 80,0% | −6,72025: 80,0% | 638 |
| 90 | Prywatne LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny150. w województwie | 73,1% | 64,5% | 60,4% | 94,5% | 27 | 76,0% | −2,92025: 76,0% | 649 |
| 91 | XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie152. w województwie | 72,8% | 66,0% | 66,5% | 85,9% | 63 | 69,3% | +3,52025: 69,3% | 659 |
| 92 | Polonijne LO Niepubliczne Klasyk154. w województwie | 72,8% | 59,6% | 73,3% | 85,6% | 37 | – | –2025: poza rankingiem | 661 |
| 93 | XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego156. w województwie | 72,6% | 72,3% | 59,6% | 85,8% | 159 | 73,2% | −0,62025: 73,2% | 673 |
| 94 | CLVI LO Integracyjne Przy Łazienkach Królewskich157. w województwie | 72,5% | 72,1% | 56,8% | 88,5% | 50 | 74,1% | −1,62025: 74,1% | 678 |
| 95 | CLX LO im. gen. Dyw. Stefana Roweckiego Grota160. w województwie | 72,2% | 64,0% | 63,6% | 89,0% | 176 | 77,1% | −4,92025: 77,1% | 696 |
| 96 | LXV LO z oddziałami integracyjnymi im. gen. Józefa Bema161. w województwie | 72,2% | 62,6% | 63,6% | 90,4% | 110 | 77,1% | −4,92025: 77,1% | 697 |
| 97 | CLXVI LO z oddziałami sportowymi164. w województwie | 71,5% | 63,3% | 69,5% | 81,6% | 54 | – | –2025: poza rankingiem | 727 |
| 98 | LO Niepubliczne im. Janusza Korczaka169. w województwie | 70,9% | 63,7% | 61,1% | 87,9% | 22 | 66,1% | +4,82025: 66,1% | 757 |
| 99 | LO Niepubliczne nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiego175. w województwie | 70,4% | 59,8% | 62,2% | 89,3% | 35 | 67,1% | +3,32025: 67,1% | 778 |
| 100 | LII LO im. Władysława Stanisława Reymonta180. w województwie | 70,1% | 59,0% | 62,7% | 88,6% | 198 | 77,2% | −7,12025: 77,2% | 802 |
| 101 | Akademickie LO Akademii Finansów i Biznesu Vistula181. w województwie | 70,1% | 59,3% | 62,1% | 88,8% | 23 | – | –2025: poza rankingiem | 804 |
| 102 | Niepubliczne LO nr 2 im. Janusza Korczaka183. w województwie | 70,0% | 61,6% | 57,9% | 90,6% | 27 | 78,3% | −8,32025: 78,3% | 807 |
| 103 | LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego184. w województwie | 70,0% | 62,2% | 59,9% | 87,8% | 163 | 69,5% | +0,52025: 69,5% | 811 |
| 104 | XLV LO im. Romualda Traugutta186. w województwie | 69,9% | 56,6% | 65,3% | 87,8% | 133 | 82,0% | −12,12025: 82,0% | 816 |
| 105 | LO z oddziałami dwujęzycznymi Fundacji Szkolnej190. w województwie | 69,1% | 63,7% | 56,2% | 87,6% | 98 | 74,5% | −5,42025: 74,5% | 859 |
| 106 | CX LO im. Roberta Schumana195. w województwie | 68,7% | 66,2% | 57,4% | 82,4% | 98 | 70,1% | −1,42025: 70,1% | 884 |
| 107 | XXVI LO im. Juliana Tuwima200. w województwie | 67,8% | 64,0% | 54,7% | 84,6% | 97 | 64,9% | +2,92025: 64,9% | 916 |
| 108 | LI LO im. Tadeusza Kościuszki203. w województwie | 67,6% | 56,7% | 60,6% | 85,4% | 126 | 73,3% | −5,72025: 73,3% | 928 |
| 109 | XCVI LO im. A. Osieckiej204. w województwie | 67,4% | 57,5% | 60,6% | 84,2% | 50 | 78,1% | −10,72025: 78,1% | 936 |
| 110 | LXIX LO z oddziałami integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944205. w województwie | 67,3% | 60,2% | 56,9% | 84,6% | 98 | 68,9% | −1,62025: 68,9% | 945 |
| 111 | XLVI LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego212. w województwie | 66,7% | 60,0% | 56,3% | 83,8% | 207 | 72,2% | −5,52025: 72,2% | 978 |
| 112 | CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego214. w województwie | 66,1% | 64,5% | 54,4% | 79,5% | 23 | 64,8% | +1,32025: 64,8% | 999 |
| 113 | LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego218. w województwie | 65,8% | 58,0% | 56,3% | 82,9% | 175 | 67,5% | −1,72025: 67,5% | 1013 |
| 114 | LXI LO Specjalne im. Janiny Zawadowskiej222. w województwie | 64,8% | 52,9% | 48,7% | 92,8% | 26 | 69,4% | −4,62025: 69,4% | 1057 |
| 115 | Społeczne LO nr 7 im. Bronisława Geremka224. w województwie | 64,6% | 56,9% | 51,4% | 85,6% | 24 | 65,8% | −1,22025: 65,8% | 1067 |
| 116 | LO im. Salvadora Dalego229. w województwie | 64,0% | 64,1% | 46,0% | 81,8% | 70 | 66,8% | −2,82025: 66,8% | 1098 |
| 117 | Prywatne LO im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich231. w województwie | 63,9% | 59,1% | 50,1% | 82,5% | 153 | 65,4% | −1,52025: 65,4% | 1103 |
| 118 | LO Szkoła Liderów232. w województwie | 63,8% | 64,5% | 46,2% | 80,8% | 88 | 62,7% | +1,12025: 62,7% | 1108 |
| 119 | CLXII LO im. Szarych Szeregów234. w województwie | 63,7% | 59,2% | 53,1% | 78,7% | 100 | 67,3% | −3,62025: 67,3% | 1117 |
| 120 | LX LO im. Wojciecha Górskiego235. w województwie | 63,7% | 56,5% | 50,4% | 84,0% | 148 | 67,6% | −3,92025: 67,6% | 1118 |
| 121 | LO im. Komisji Edukacji Narodowej238. w województwie | 63,6% | 60,7% | 41,7% | 88,4% | 38 | 67,3% | −3,72025: 67,3% | 1125 |
| 122 | XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego244. w województwie | 63,4% | 59,5% | 47,9% | 82,6% | 119 | 62,4% | +1,02025: 62,4% | 1140 |
| 123 | Sportowe LO nr 67 M. G. M.245. w województwie | 63,3% | 40,8% | 60,1% | 89,0% | 28 | 69,4% | −6,12025: 69,4% | 1143 |
| 124 | LXII LO Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa249. w województwie | 62,3% | 55,2% | 54,4% | 77,3% | 169 | 64,3% | −2,02025: 64,3% | 1182 |
| 125 | LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego251. w województwie | 61,8% | 53,2% | 48,8% | 83,5% | 174 | 66,1% | −4,32025: 66,1% | 1208 |
| 126 | LO Niepubliczne nr 27 Szkoła Rodzinna253. w województwie | 61,5% | 54,4% | 46,0% | 84,1% | 27 | – | –2025: poza rankingiem | 1217 |
| 127 | LXXXVIII LO im. Michała Konarskiego254. w województwie | 61,4% | 61,8% | 44,3% | 78,2% | 87 | 68,5% | −7,12025: 68,5% | 1222 |
| 128 | LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego256. w województwie | 61,1% | 56,0% | 47,8% | 79,7% | 180 | 63,9% | −2,82025: 63,9% | 1234 |
| 129 | XCVII LO im. Olimpijczyków Polskich258. w województwie | 60,8% | 59,7% | 45,4% | 77,3% | 64 | – | –2025: poza rankingiem | 1254 |
| 130 | LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego260. w województwie | 60,7% | 51,9% | 56,8% | 73,3% | 151 | 61,8% | −1,12025: 61,8% | 1261 |
| 131 | LO nr 13264. w województwie | 60,2% | 51,4% | 46,1% | 83,0% | 42 | 64,7% | −4,52025: 64,7% | 1287 |
| 132 | CXIV LO im. Jana Kilińskiego266. w województwie | 60,1% | 61,5% | 40,9% | 77,9% | 104 | 63,0% | −2,92025: 63,0% | 1293 |
| 133 | XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiego268. w województwie | 60,0% | 60,9% | 44,6% | 74,6% | 41 | 66,8% | −6,82025: 66,8% | 1299 |
| 134 | LXXXVII LO im. gen. Leopolda Okulickiego272. w województwie | 58,9% | 57,0% | 45,8% | 74,0% | 88 | 62,2% | −3,32025: 62,2% | 1335 |
| 135 | LXXIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca Victoria273. w województwie | 58,9% | 47,5% | 47,2% | 82,0% | 47 | 61,6% | −2,72025: 61,6% | 1337 |
| 136 | XCII LO z oddziałami integracyjnymi274. w województwie | 58,9% | 58,2% | 45,0% | 73,4% | 68 | 61,9% | −3,02025: 61,9% | 1339 |
| 137 | II Prywatne LO im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich281. w województwie | 57,6% | 50,9% | 45,4% | 76,5% | 73 | – | –2025: poza rankingiem | 1405 |
| 138 | LO Optima High School284. w województwie | 56,5% | 55,0% | 39,4% | 75,1% | 112 | – | –2025: poza rankingiem | 1440 |
| 139 | CXXV LO im. Waldemara Milewicza287. w województwie | 55,6% | 49,0% | 44,4% | 73,4% | 74 | 63,9% | −8,32025: 63,9% | 1469 |
| 140 | Niepubliczne LO nr 61 im. Stefana Kisielewskiego290. w województwie | 55,1% | 49,4% | 42,3% | 73,7% | 31 | 70,1% | −15,02025: 70,1% | 1488 |
| 141 | Akademickie LO293. w województwie | 54,6% | 49,0% | 39,4% | 75,5% | 37 | 54,8% | −0,22025: 54,8% | 1504 |
| 142 | CII LO z oddziałami integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka294. w województwie | 54,5% | 52,4% | 41,1% | 70,0% | 52 | 58,3% | −3,82025: 58,3% | 1509 |
| 143 | CXI LO z oddziałami integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego313. w województwie | 50,9% | 54,0% | 31,3% | 67,2% | 52 | 55,5% | −4,62025: 55,5% | 1624 |
| 144 | XX LO im. Bolesława Chrobrego314. w województwie | 50,8% | 45,1% | 41,3% | 66,0% | 57 | 63,1% | −12,32025: 63,1% | 1628 |
| 145 | Zaoczne LO Cosinus II324. w województwie | 45,0% | 44,0% | 27,4% | 63,5% | 84 | 43,9% | +1,12025: 43,9% | 1741 |