| Niepubliczne LO im. Roberta Schumana Fundacji Primusliceum, Ursynów | 55 | 70,5% | 81,8% | 95,3% | 51,3%33 os. | 82,5%2025: 84,0% | 51. w woj.171. w Polsce |
| Społeczne LO nr 25 im. Marzenny Okońskiejliceum, Śródmieście | 31 | 71,8% | 80,8% | 94,6% | – | 82,4%2025: 86,4% | 53. w woj.176. w Polsce |
| Społeczne LO nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STOliceum, Ursynów | 29 | 73,8% | 78,4% | 94,5% | – | 82,2%2025: – | 54. w woj.179. w Polsce |
| XXXIV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Miguela De Cervantesaliceum, Mokotów | 150 | 70,9% | 79,4% | 96,3% | 55,9%33 os. | 82,2%2025: 85,1% | 55. w woj.181. w Polsce |
| X LO im. Królowej Jadwigiliceum, Mokotów | 200 | 71,1% | 80,6% | 94,7% | 50,8%93 os. | 82,1%2025: 86,9% | 59. w woj.188. w Polsce |
| LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiegoliceum, Śródmieście | 184 | 71,7% | 79,4% | 94,7% | 58,8%70 os. | 81,9%2025: 83,9% | 60. w woj.192. w Polsce |
| XCIV LO im. gen. Stanisława Maczkaliceum, Bielany | 290 | 70,1% | 81,9% | 93,5% | 60,8%126 os. | 81,8%2025: 87,4% | 61. w woj.200. w Polsce |
| Saska Szkoła Realna - LOliceum, Praga-Południe | 35 | 71,1% | 78,9% | 95,0% | – | 81,7%2025: 75,3% | 63. w woj.208. w Polsce |
| LO Artes Liberalesliceum, Wola | 45 | 70,9% | 78,8% | 95,3% | – | 81,6%2025: – | 64. w woj.211. w Polsce |
| Liceum Miodowaliceum, Śródmieście | 39 | 70,8% | 78,0% | 95,9% | – | 81,6%2025: 81,3% | – |
| I Społeczne LO z oddziałami międzynarodowymi im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhjiliceum, Wola | 74 | 68,9% | 79,6% | 95,6% | 64,9%35 os. | 81,4%2025: 84,8% | 67. w woj.226. w Polsce |
| XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiegoliceum, Ochota | 145 | 74,7% | 78,4% | 91,0% | 48,5%46 os. | 81,4%2025: 81,5% | 68. w woj.227. w Polsce |
| XIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuliliceum, Targówek | 307 | 70,2% | 79,4% | 94,3% | 52,7%112 os. | 81,3%2025: 84,5% | 69. w woj.229. w Polsce |
| LO Przymierza Rodzin im. św. Jana Pawła IIliceum, Ursynów | 25 | 71,4% | 74,0% | 97,1% | – | 80,9%2025: 78,9% | 71. w woj.242. w Polsce |
| XLIX LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethegoliceum, Mokotów | 185 | 64,2% | 81,7% | 94,6% | 54,6%83 os. | 80,2%2025: 83,9% | 75. w woj.264. w Polsce |
| XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiegoliceum, Wilanów | 134 | 66,4% | 81,6% | 91,7% | 47,5%65 os. | 79,9%2025: 84,4% | 77. w woj.272. w Polsce |
| Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiegotechnikum, Śródmieście | 66 | 68,1% | 78,1% | 93,2% | 47,6%33 os. | 79,8%2025: 77,4% | 2. w woj.9. w Polsce |
| Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schoolstechnikum, Wola | 23 | 65,6% | 79,1% | 94,7% | 39,9%20 os. | 79,8%2025: – | 3. w woj.10. w Polsce |
| XLIV LO im. Stefana Banachaliceum, Mokotów | 205 | 63,9% | 81,5% | 93,5% | 57,1%100 os. | 79,6%2025: 82,6% | 81. w woj.283. w Polsce |
| CV LO im. Zbigniewa Herbertaliceum, Białołęka | 261 | 71,3% | 75,5% | 91,7% | 43,2%108 os. | 79,5%2025: 83,9% | 82. w woj.288. w Polsce |
| LXXXVI LO im. Batalionu Zośkaliceum, Wola | 142 | 68,4% | 78,1% | 91,8% | 45,8%50 os. | 79,4%2025: 83,2% | 84. w woj.293. w Polsce |
| XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiegoliceum, Praga-Południe | 160 | 69,2% | 77,5% | 91,0% | 49,9%75 os. | 79,3%2025: 82,9% | 85. w woj.300. w Polsce |
| LXXV LO im. Jana III Sobieskiegoliceum, Śródmieście | 195 | 74,0% | 69,2% | 94,3% | 25,3%22 os. | 79,1%2025: 80,8% | 87. w woj.305. w Polsce |
| Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronialiceum, Praga-Północ | 39 | 77,5% | 63,6% | 95,4% | – | 78,8%2025: 75,8% | – |
| Prywatne LO Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiejliceum, Żoliborz | 20 | 74,7% | 75,1% | 86,0% | – | 78,6%2025: 77,8% | 89. w woj.334. w Polsce |
| LO Niepubliczne nr 6liceum, Mokotów | 31 | 66,5% | 74,1% | 95,1% | – | 78,6%2025: – | 90. w woj.335. w Polsce |
| Społeczne LO Startowa 4k im. Wojciecha Młynarskiegoliceum, Włochy | 46 | 64,5% | 78,2% | 93,0% | – | 78,6%2025: 82,3% | 91. w woj.336. w Polsce |
| LO Niepubliczne nr 43 z oddziałami dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskichliceum, Bielany | 51 | 65,3% | 74,9% | 95,2% | 47,9%27 os. | 78,4%2025: 83,9% | 93. w woj.341. w Polsce |
| XCIX LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herbertaliceum, Praga-Południe | 175 | 68,8% | 72,3% | 94,1% | 33,6%90 os. | 78,4%2025: 78,5% | 94. w woj.343. w Polsce |
| CLXIII LO im. Czesława Niemenaliceum, Wesoła | 107 | 70,4% | 74,0% | 90,7% | 57,4%29 os. | 78,3%2025: 77,0% | 96. w woj.350. w Polsce |
| CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiegoliceum, Włochy | 230 | 63,5% | 79,1% | 92,2% | 44,9%123 os. | 78,2%2025: 82,1% | 98. w woj.360. w Polsce |
| Technikum Elektroniczne nr 1technikum, Wola | 199 | 63,0% | 79,2% | 92,4% | 36,3%141 os. | 78,2%2025: 78,5% | 5. w woj.16. w Polsce |
| Akademickie LO przy Pjatkliceum, Ochota | 47 | 71,8% | 66,9% | 95,2% | 45,0%21 os. | 78,0%2025: 76,8% | 103. w woj.377. w Polsce |
| CLVIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiejliceum, Ursynów | 131 | 67,8% | 71,9% | 93,5% | 32,5%52 os. | 77,7%2025: 77,7% | 105. w woj.385. w Polsce |
| LXXX LO im. Leopolda Staffaliceum, Mokotów | 109 | 67,2% | 73,4% | 92,2% | 49,1%42 os. | 77,6%2025: 85,2% | 106. w woj.394. w Polsce |
| CLXI LOliceum, Wola | 88 | 71,6% | 70,2% | 90,7% | 40,6%36 os. | 77,5%2025: 81,4% | 107. w woj.399. w Polsce |
| XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwidaliceum, Wola | 242 | 65,1% | 74,3% | 93,0% | 43,3%90 os. | 77,4%2025: 85,6% | 109. w woj.405. w Polsce |
| III LO im. gen. Józefa Sowińskiegoliceum, Wola | 246 | 63,6% | 76,9% | 91,7% | 36,2%111 os. | 77,4%2025: 81,1% | 110. w woj.408. w Polsce |
| LO Te Vizja z oddziałami dwujęzycznymiliceum, Wola | 24 | 61,3% | 78,4% | 91,8% | – | 77,2%2025: – | 114. w woj.419. w Polsce |
| LO Niepubliczne nr 40liceum, Ursynów | 101 | 63,3% | 74,0% | 94,1% | 46,3%38 os. | 77,1%2025: 80,7% | 115. w woj.421. w Polsce |
| Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwikutechnikum, Włochy | 98 | 60,0% | 78,5% | 90,9% | 30,5%72 os. | 76,5%2025: 82,3% | 6. w woj.25. w Polsce |
| LXIII LO im. Lajosa Kossuthaliceum, Ursynów | 159 | 66,8% | 71,2% | 90,8% | 45,3%49 os. | 76,3%2025: 79,6% | 121. w woj.466. w Polsce |
| LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiegoliceum, Śródmieście | 133 | 72,1% | 66,0% | 90,3% | 20,5%37 os. | 76,1%2025: 77,0% | 123. w woj.476. w Polsce |
| Publiczne LO im. bł. ks. Romana Archutowskiegoliceum, Bielany | 64 | 67,2% | 71,2% | 90,0% | 46,6%21 os. | 76,1%2025: 77,5% | 124. w woj.477. w Polsce |
| Lighthouse Liceum Stevensonaliceum, Mokotów | 24 | 63,0% | 71,8% | 92,8% | – | 75,9%2025: – | – |
| Katolickie LO im. św. Pawła z Tarsuliceum, Wawer | 27 | 65,1% | 75,7% | 86,4% | – | 75,7%2025: – | 126. w woj.497. w Polsce |
| Prywatne LO im. Zuzanny Ginczankiliceum, Wola | 24 | 66,8% | 67,4% | 92,8% | – | 75,7%2025: – | 127. w woj.499. w Polsce |
| CXIX LO im. Jacka Kuronialiceum, Wola | 120 | 66,4% | 71,1% | 89,4% | 44,1%24 os. | 75,6%2025: 82,0% | 128. w woj.501. w Polsce |
| XXV LO im. Józefa Wybickiegoliceum, Wawer | 170 | 71,2% | 65,9% | 89,7% | 43,1%24 os. | 75,6%2025: 77,7% | 129. w woj.503. w Polsce |
| LO Społeczne nr 17liceum, Śródmieście | 37 | 74,2% | 58,6% | 93,2% | – | 75,4%2025: 74,8% | 130. w woj.516. w Polsce |
| Społeczne LO nr 99 STOliceum, Bemowo | 29 | 60,8% | 72,1% | 91,6% | – | 74,8%2025: – | 133. w woj.550. w Polsce |
| CLXV LOliceum, Białołęka | 104 | 68,0% | 68,9% | 87,4% | 42,1%20 os. | 74,8%2025: 78,7% | 134. w woj.551. w Polsce |
| Korczakowskie LOliceum, Ochota | 33 | 74,2% | 59,0% | 91,0% | – | 74,7%2025: – | 135. w woj.556. w Polsce |
| Technikum nr 24technikum, Ochota | 77 | 64,5% | 70,1% | 87,7% | 30,8%38 os. | 74,1%2025: 73,8% | 9. w woj.33. w Polsce |
| XLII LO im. Marii Konopnickiejliceum, Mokotów | 182 | 60,4% | 68,7% | 92,8% | 34,2%69 os. | 73,9%2025: 79,6% | 140. w woj.604. w Polsce |
| L LO z oddziałami integracyjnymi im. Ruy Barbosyliceum, Praga-Północ | 193 | 64,0% | 68,8% | 87,7% | 43,3%72 os. | 73,5%2025: 79,5% | 145. w woj.631. w Polsce |
| LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiejliceum, Bemowo | 243 | 62,3% | 67,3% | 90,7% | 25,4%53 os. | 73,4%2025: 77,8% | 146. w woj.635. w Polsce |
| LXXXIV LO im. Bohaterów Narwikuliceum, Włochy | 24 | 55,2% | 73,8% | 90,9% | – | 73,3%2025: 80,0% | 147. w woj.638. w Polsce |
| Prywatne LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkównyliceum, Śródmieście | 27 | 64,5% | 60,4% | 94,5% | – | 73,1%2025: 76,0% | 150. w woj.649. w Polsce |
| Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiegotechnikum, Praga-Południe | 84 | 61,0% | 70,3% | 87,7% | – | 73,0%2025: 72,3% | 11. w woj.41. w Polsce |
| Technikum Poligraficznetechnikum, Śródmieście | 110 | 67,2% | 66,3% | 85,3% | – | 72,9%2025: 75,4% | 12. w woj.42. w Polsce |
| XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curieliceum, Praga-Południe | 63 | 66,0% | 66,5% | 85,9% | – | 72,8%2025: 69,3% | 152. w woj.659. w Polsce |
| Polonijne LO Niepubliczne Klasykliceum, Targówek | 37 | 59,6% | 73,3% | 85,6% | – | 72,8%2025: – | 154. w woj.661. w Polsce |
| XLIII LO im. Kazimierza Wielkiegoliceum, Mokotów | 159 | 72,3% | 59,6% | 85,8% | 22,7%30 os. | 72,6%2025: 73,2% | 156. w woj.673. w Polsce |
| CLVI LO Integracyjne Przy Łazienkach Królewskichliceum, Mokotów | 50 | 72,1% | 56,8% | 88,5% | – | 72,5%2025: 74,1% | 157. w woj.678. w Polsce |
| Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr. Stanisława Kluźniakatechnikum, Praga-Północ | 108 | 61,0% | 71,8% | 84,7% | 25,1%47 os. | 72,5%2025: 70,9% | 13. w woj.46. w Polsce |
| Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej Żywicieltechnikum, Żoliborz | 185 | 62,5% | 69,7% | 85,0% | 37,2%114 os. | 72,4%2025: 69,9% | 14. w woj.47. w Polsce |
| CLX LO im. gen. Dyw. Stefana Roweckiego Grotaliceum, Ochota | 176 | 64,0% | 63,6% | 89,0% | 26,6%76 os. | 72,2%2025: 77,1% | 160. w woj.696. w Polsce |
| LXV LO z oddziałami integracyjnymi im. gen. Józefa Bemaliceum, Mokotów | 110 | 62,6% | 63,6% | 90,4% | 37,4%20 os. | 72,2%2025: 77,1% | 161. w woj.697. w Polsce |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersonaliceum, Wola | 51 | 70,4% | 51,9% | 93,5% | – | 71,9%2025: 80,0% | – |
| CLXVI LO z oddziałami sportowymiliceum, Ursynów | 54 | 63,3% | 69,5% | 81,6% | 27,5%21 os. | 71,5%2025: – | 164. w woj.727. w Polsce |
| LO Niepubliczne im. Janusza Korczakaliceum, Wawer | 22 | 63,7% | 61,1% | 87,9% | – | 70,9%2025: 66,1% | 169. w woj.757. w Polsce |
| Liceum Filmowe i Kreacji Gier Wideoliceum, Żoliborz | 96 | 61,1% | 59,8% | 91,6% | 27,4%22 os. | 70,8%2025: – | – |
| Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiegotechnikum, Śródmieście | 43 | 58,7% | 71,0% | 82,0% | 23,4%24 os. | 70,5%2025: 71,6% | 19. w woj.66. w Polsce |
| LO Niepubliczne nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiegoliceum, Bemowo | 35 | 59,8% | 62,2% | 89,3% | – | 70,4%2025: 67,1% | 175. w woj.778. w Polsce |
| LII LO im. Władysława Stanisława Reymontaliceum, Bielany | 198 | 59,0% | 62,7% | 88,6% | 25,1%67 os. | 70,1%2025: 77,2% | 180. w woj.802. w Polsce |
| Akademickie LO Akademii Finansów i Biznesu Vistulaliceum, Praga-Północ | 23 | 59,3% | 62,1% | 88,8% | – | 70,1%2025: – | 181. w woj.804. w Polsce |
| Niepubliczne LO nr 2 im. Janusza Korczakaliceum, Ochota | 27 | 61,6% | 57,9% | 90,6% | – | 70,0%2025: 78,3% | 183. w woj.807. w Polsce |
| LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiegoliceum, Praga-Południe | 163 | 62,2% | 59,9% | 87,8% | 20,8%40 os. | 70,0%2025: 69,5% | 184. w woj.811. w Polsce |
| XLV LO im. Romualda Trauguttaliceum, Wola | 133 | 56,6% | 65,3% | 87,8% | 42,6%24 os. | 69,9%2025: 82,0% | 186. w woj.816. w Polsce |
| LO z oddziałami dwujęzycznymi Fundacji Szkolnejliceum, Ochota | 98 | 63,7% | 56,2% | 87,6% | 23,7%32 os. | 69,1%2025: 74,5% | 190. w woj.859. w Polsce |
| CX LO im. Roberta Schumanaliceum, Mokotów | 98 | 66,2% | 57,4% | 82,4% | – | 68,7%2025: 70,1% | 195. w woj.884. w Polsce |
| Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiegotechnikum, Śródmieście | 151 | 62,4% | 63,7% | 78,2% | 21,8%88 os. | 68,1%2025: 67,8% | 24. w woj.102. w Polsce |
| XXVI LO im. Juliana Tuwimaliceum, Wawer | 97 | 64,0% | 54,7% | 84,6% | – | 67,8%2025: 64,9% | 200. w woj.916. w Polsce |
| LI LO im. Tadeusza Kościuszkiliceum, Rembertów | 126 | 56,7% | 60,6% | 85,4% | 38,9%31 os. | 67,6%2025: 73,3% | 203. w woj.928. w Polsce |
| Technikum Fototechnicznetechnikum, Wola | 109 | 61,2% | 53,1% | 88,4% | 21,8%23 os. | 67,6%2025: 73,5% | 27. w woj.112. w Polsce |
| XCVI LO im. A. Osieckiejliceum, Praga-Południe | 50 | 57,5% | 60,6% | 84,2% | 11,8%20 os. | 67,4%2025: 78,1% | 204. w woj.936. w Polsce |
| LXIX LO z oddziałami integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944liceum, Ochota | 98 | 60,2% | 56,9% | 84,6% | 27,5%20 os. | 67,3%2025: 68,9% | 205. w woj.945. w Polsce |
| XLVI LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiegoliceum, Targówek | 207 | 60,0% | 56,3% | 83,8% | 16,5%23 os. | 66,7%2025: 72,2% | 212. w woj.978. w Polsce |
| CLXIV LO Mistrzostwa Sportowegoliceum, Mokotów | 23 | 64,5% | 54,4% | 79,5% | – | 66,1%2025: 64,8% | 214. w woj.999. w Polsce |
| Wolne Liceumliceum, Praga-Północ | 37 | 59,8% | 50,6% | 87,3% | – | 65,9%2025: 66,8% | – |
| LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiegoliceum, Ursus | 175 | 58,0% | 56,3% | 82,9% | 23,9%41 os. | 65,8%2025: 67,5% | 218. w woj.1013. w Polsce |
| Technikum nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiegotechnikum, Praga-Południe | 60 | 58,8% | 60,5% | 76,5% | – | 65,3%2025: 57,5% | 32. w woj.173. w Polsce |
| LXI LO Specjalne im. Janiny Zawadowskiejliceum, Mokotów | 26 | 52,9% | 48,7% | 92,8% | – | 64,8%2025: 69,4% | 222. w woj.1057. w Polsce |
| Społeczne LO nr 7 im. Bronisława Geremkaliceum, Śródmieście | 24 | 56,9% | 51,4% | 85,6% | – | 64,6%2025: 65,8% | 224. w woj.1067. w Polsce |
| Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernikatechnikum, Śródmieście | 143 | 57,2% | 57,4% | 79,1% | 11,4%22 os. | 64,6%2025: 66,0% | 35. w woj.186. w Polsce |
| LO im. Salvadora Dalegoliceum, Mokotów | 70 | 64,1% | 46,0% | 81,8% | – | 64,0%2025: 66,8% | 229. w woj.1098. w Polsce |
| Prywatne LO im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskichliceum, Wesoła | 153 | 59,1% | 50,1% | 82,5% | 33,5%30 os. | 63,9%2025: 65,4% | 231. w woj.1103. w Polsce |
| LO Szkoła Liderówliceum, Mokotów | 88 | 64,5% | 46,2% | 80,8% | – | 63,8%2025: 62,7% | 232. w woj.1108. w Polsce |
| CLXII LO im. Szarych Szeregówliceum, Targówek | 100 | 59,2% | 53,1% | 78,7% | – | 63,7%2025: 67,3% | 234. w woj.1117. w Polsce |
| LX LO im. Wojciecha Górskiegoliceum, Bielany | 148 | 56,5% | 50,4% | 84,0% | – | 63,7%2025: 67,6% | 235. w woj.1118. w Polsce |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowejliceum, Mokotów | 38 | 60,7% | 41,7% | 88,4% | – | 63,6%2025: 67,3% | 238. w woj.1125. w Polsce |
| XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiegoliceum, Bielany | 119 | 59,5% | 47,9% | 82,6% | – | 63,4%2025: 62,4% | 244. w woj.1140. w Polsce |
| Sportowe LO nr 67 M. G. M.liceum, Praga-Północ | 28 | 40,8% | 60,1% | 89,0% | – | 63,3%2025: 69,4% | 245. w woj.1143. w Polsce |
| LXII LO Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersaliceum, Śródmieście | 169 | 55,2% | 54,4% | 77,3% | 20,0%29 os. | 62,3%2025: 64,3% | 249. w woj.1182. w Polsce |
| LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiegoliceum, Mokotów | 174 | 53,2% | 48,8% | 83,5% | – | 61,8%2025: 66,1% | 251. w woj.1208. w Polsce |
| LO Niepubliczne nr 27 Szkoła Rodzinnaliceum, Wesoła | 27 | 54,4% | 46,0% | 84,1% | – | 61,5%2025: – | 253. w woj.1217. w Polsce |
| LXXXVIII LO im. Michała Konarskiegoliceum, Wola | 87 | 61,8% | 44,3% | 78,2% | 6,4%22 os. | 61,4%2025: 68,5% | 254. w woj.1222. w Polsce |
| LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiegoliceum, Praga-Północ | 180 | 56,0% | 47,8% | 79,7% | – | 61,1%2025: 63,9% | 256. w woj.1234. w Polsce |
| XCVII LO im. Olimpijczyków Polskichliceum, Praga-Południe | 64 | 59,7% | 45,4% | 77,3% | – | 60,8%2025: – | 258. w woj.1254. w Polsce |
| Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiegotechnikum, Praga-Północ | 41 | 53,6% | 54,2% | 74,5% | – | 60,8%2025: – | 50. w woj.320. w Polsce |
| LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiegoliceum, Bielany | 151 | 51,9% | 56,8% | 73,3% | – | 60,7%2025: 61,8% | 260. w woj.1261. w Polsce |
| Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1technikum, Śródmieście | 167 | 58,7% | 47,3% | 75,9% | – | 60,6%2025: 62,5% | 52. w woj.328. w Polsce |
| Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergeratechnikum, Praga-Południe | 23 | 52,5% | 57,8% | 70,8% | – | 60,4%2025: – | 53. w woj.342. w Polsce |
| Technikum Ogrodniczetechnikum, Mokotów | 74 | 57,5% | 51,5% | 71,6% | – | 60,2%2025: 65,9% | 55. w woj.351. w Polsce |
| LO nr 13liceum, Bielany | 42 | 51,4% | 46,1% | 83,0% | – | 60,2%2025: 64,7% | 264. w woj.1287. w Polsce |
| CXIV LO im. Jana Kilińskiegoliceum, Żoliborz | 104 | 61,5% | 40,9% | 77,9% | – | 60,1%2025: 63,0% | 266. w woj.1293. w Polsce |
| XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiegoliceum, Śródmieście | 41 | 60,9% | 44,6% | 74,6% | – | 60,0%2025: 66,8% | 268. w woj.1299. w Polsce |
| Technikum Samochodowe nr 2 im. Mariana Bublewiczatechnikum, Wola | 76 | 62,6% | 49,4% | 67,6% | – | 59,9%2025: 57,1% | 56. w woj.364. w Polsce |
| LXXXVII LO im. gen. Leopolda Okulickiegoliceum, Praga-Południe | 88 | 57,0% | 45,8% | 74,0% | – | 58,9%2025: 62,2% | 272. w woj.1335. w Polsce |
| LXXIII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca Victorialiceum, Włochy | 47 | 47,5% | 47,2% | 82,0% | – | 58,9%2025: 61,6% | 273. w woj.1337. w Polsce |
| Technikum nr 30technikum, Targówek | 29 | 53,5% | 49,8% | 73,4% | – | 58,9%2025: – | 63. w woj.425. w Polsce |
| XCII LO z oddziałami integracyjnymiliceum, Wola | 68 | 58,2% | 45,0% | 73,4% | – | 58,9%2025: 61,9% | 274. w woj.1339. w Polsce |
| Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiegotechnikum, Bielany | 53 | 53,2% | 45,1% | 75,8% | – | 58,0%2025: 56,2% | 70. w woj.469. w Polsce |
| Technikum Samochodowe nr 1 im. Romana Macieja Pijanowskiegotechnikum, Ochota | 21 | 56,1% | 44,1% | 73,3% | – | 57,8%2025: – | 72. w woj.487. w Polsce |
| II Prywatne LO im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskichliceum, Rembertów | 73 | 50,9% | 45,4% | 76,5% | – | 57,6%2025: – | 281. w woj.1405. w Polsce |
| Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus im. Ludwiki Nitschowejliceum, Wola | 37 | 59,2% | 32,7% | 80,9% | – | 57,6%2025: – | – |
| Technikum nr 7technikum, Ochota | 147 | 57,2% | 43,8% | 70,7% | 15,3%31 os. | 57,2%2025: 58,0% | 76. w woj.526. w Polsce |
| Technikum nr 2 z oddziałami integracyjnymitechnikum, Praga-Południe | 24 | 51,7% | 46,7% | 71,5% | – | 56,6%2025: – | 82. w woj.564. w Polsce |
| Technikum nr 8 im. Jana Karskiegotechnikum, Ursus | 66 | 47,5% | 46,1% | 76,0% | – | 56,5%2025: 48,9% | 83. w woj.569. w Polsce |
| Optima High School - LOliceum, Ochota | 112 | 55,0% | 39,4% | 75,1% | – | 56,5%2025: – | 284. w woj.1440. w Polsce |
| Technikum nr 25 im. Stanisława Staszicatechnikum, Bielany | 83 | 48,5% | 44,3% | 76,0% | 10,7%24 os. | 56,3%2025: 60,2% | 85. w woj.586. w Polsce |
| Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiegotechnikum, Targówek | 83 | 50,5% | 44,4% | 73,5% | – | 56,1%2025: 60,6% | 86. w woj.597. w Polsce |
| Technikum nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiegotechnikum, Ochota | 39 | 58,5% | 43,6% | 64,8% | – | 55,6%2025: 59,4% | 89. w woj.643. w Polsce |
| I Liceum w Chmurzeliceum, Bielany | 3047 | 52,4% | 36,6% | 77,8% | 19,2%407 os. | 55,6%2025: 60,3% | – |
| CXXV LO im. Waldemara Milewiczaliceum, Wola | 74 | 49,0% | 44,4% | 73,4% | – | 55,6%2025: 63,9% | 287. w woj.1469. w Polsce |
| Technikum nr 12technikum, Praga-Południe | 34 | 56,1% | 41,2% | 68,6% | – | 55,3%2025: 49,5% | 90. w woj.668. w Polsce |
| Niepubliczne LO nr 61 im. Stefana Kisielewskiegoliceum, Ursynów | 31 | 49,4% | 42,3% | 73,7% | – | 55,1%2025: 70,1% | 290. w woj.1488. w Polsce |
| Technikum nr 20technikum, Praga-Północ | 41 | 52,0% | 41,7% | 70,5% | – | 54,7%2025: 50,3% | 93. w woj.707. w Polsce |
| Akademickie LOliceum, Śródmieście | 37 | 49,0% | 39,4% | 75,5% | – | 54,6%2025: 54,8% | 293. w woj.1504. w Polsce |
| Technikum Ekonomiczne nr 8 im. prof. Witolda Kieżunatechnikum, Mokotów | 104 | 48,8% | 40,5% | 74,4% | – | 54,6%2025: 61,7% | 94. w woj.718. w Polsce |
| CII LO z oddziałami integracyjnymi im. księdza Józefa Woźniakaliceum, Targówek | 52 | 52,4% | 41,1% | 70,0% | – | 54,5%2025: 58,3% | 294. w woj.1509. w Polsce |
| Niepubliczne Liceum Eduventuraliceum, Włochy | 28 | 41,9% | 42,1% | 79,5% | – | 54,5%2025: – | – |
| Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiegotechnikum, Wola | 44 | 49,0% | 41,5% | 68,7% | – | 53,1%2025: 64,9% | 103. w woj.821. w Polsce |
| Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułkutechnikum, Żoliborz | 33 | 51,0% | 38,9% | 68,0% | – | 52,6%2025: 49,0% | 109. w woj.848. w Polsce |
| Prywatne Technikum Weterynarii nr 1 im. Simony Kossaktechnikum, Praga-Północ | 23 | 48,0% | 35,9% | 70,3% | – | 51,4%2025: – | 115. w woj.926. w Polsce |
| Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiejtechnikum, Mokotów | 76 | 47,2% | 37,4% | 69,5% | – | 51,4%2025: 53,5% | 116. w woj.931. w Polsce |
| CXI LO z oddziałami integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiegoliceum, Praga-Południe | 52 | 54,0% | 31,3% | 67,2% | – | 50,9%2025: 55,5% | 313. w woj.1624. w Polsce |
| XX LO im. Bolesława Chrobregoliceum, Praga-Północ | 57 | 45,1% | 41,3% | 66,0% | – | 50,8%2025: 63,1% | 314. w woj.1628. w Polsce |
| Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21technikum, Mokotów | 40 | 41,0% | 37,2% | 73,2% | – | 50,4%2025: 52,3% | 121. w woj.984. w Polsce |
| Technikum Mechaniczne nr 7 im. Jana Kilińskiegotechnikum, Żoliborz | 26 | 40,1% | 45,0% | 64,1% | – | 49,7%2025: – | 128. w woj.1028. w Polsce |
| Technikum nr 29technikum, Wola | 67 | 43,8% | 33,6% | 71,0% | – | 49,5%2025: 61,0% | 129. w woj.1041. w Polsce |
| Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryłytechnikum, Wola | 56 | 44,9% | 36,7% | 58,8% | – | 46,8%2025: 51,0% | 140. w woj.1161. w Polsce |
| Technikum Zawodowetechnikum, Praga-Południe | 24 | 36,6% | 35,5% | 64,5% | – | 45,5%2025: – | 145. w woj.1211. w Polsce |
| Technikum nr 26technikum, Wola | 37 | 45,9% | 29,6% | 60,6% | – | 45,4%2025: – | 146. w woj.1219. w Polsce |
| Zaoczne LO Cosinus IIliceum, Śródmieście | 84 | 44,0% | 27,4% | 63,5% | – | 45,0%2025: 43,9% | 324. w woj.1741. w Polsce |
| Technikum Ekonomiczne nr 5technikum, Bielany | 90 | 39,7% | 32,2% | 62,6% | – | 44,9%2025: 45,9% | 151. w woj.1237. w Polsce |
| Technikum nr 6technikum, Praga-Północ | 30 | 41,8% | 34,6% | 55,7% | – | 44,0%2025: 48,7% | 154. w woj.1265. w Polsce |
| Technikum Samochodowe nr 3technikum, Żoliborz | 64 | 31,2% | 28,1% | 57,6% | – | 39,0%2025: 38,6% | 163. w woj.1343. w Polsce |
| LO Niepubliczne Kolegium św. Stanisława Kostkiliceum, Mokotów | 52 | 63,1% | 57,7% | – | 33,8%22 os. | –2025: 70,8% | – |